Steamer

Mobilna Myjnia Parowa Dąbrowa Górnicza

Myjnia Parowa z dojazdem do klienta

+48 601 053 138

firma należy do

SIECI MOBILNYCH
MYJNI PAROWYCH

PRANIE dywanów, tapicerki MYCIE samochodów

Zobacz więcej na youtube SteamArt

Szybkość i wygoda

Nie trać czasu na mycie auta. Przyjedziemy pod wskazany
adres i zrobimy to za Ciebie.

Ekologia

Minimalnej ilości zużytej wody oraz braku ścieków. Potwierdzeniem innowacyjności i ekologii jest nagroda Eko Jakość Roku 2011

1.    KLIENT INDYWIDUALNY


OFERTA DLA POJAZDÓW


OFERTA DLA DOMU


2.    FIRMA/PRZEDSIĘBIORSTWO


OZONOWANIE

OZON - tritlen (O3) – alotropowa odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek. Posiada silne własności aseptyczne i toksyczne. Ozon rozkłada się samorzutnie w temperaturze pokojowej do tlenu cząsteczkowego O2 i atomowego O. Ozon bardzo szybko rozkłada się do aktywnych rodników nadtlenkowych. Rodniki te charakteryzują się bardzo silnymi zdolnościami bakteriobójczymi oraz wirusobójczymi. OZON zapewnia całkowite odkażenie mikrobiologiczne i eliminację jakichkolwiek przykrych zapachów pochodzenia zarówno organicznego jak i nieorganicznego.

OZON usuwa:

OZON eliminuje zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego ( w tym również zapach dymu tytoniowego) niszcząc lotne cząstki, które przenoszą zapachy.

OZON - usuwa a nie kryje nieprzyjemnych zapachów. Należy tu podkreślić, że aktywnie usuwa zapachy np. tytoniu - z CAŁEGO wnętrza pojazdu (również z tapicerki itd.). 5 - 6 sesji ozonowania usuwa całkowicie np. zapach papierosów z samochodu odkupionego od nałogowego palacza.

W serwisie stosujemy - naszym zdaniem - najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodę czyszczenia układu nawiewu poprzez OZONOWANIE

OZONOWANIE
jest niezastąpione w przypadkach takich jak np.:
DOJEDZIEMY W KAŻDE MIEJSCE
wybrane przez klienta

COPRYRIGHT STEAMART 2013

MADE BY

stopka zami.pl